Υβριδικός Inverter / Φορτιστής Phocos PSW-H-8KW-230/48V
Έκπτωση Εξαντλήθηκε
Συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ. Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά την ολοκλήρωση της αγοράς.
SKU:322040
Ποσότητα
  • Δωρεάν αποστολή
8000 W, 48 VDC, 230 VAC / 40 - 63 Hz, ρεύμα φόρτισης 120 Adc PV + AC / 60 Aac μεταφορά, 500 Voc, αυτοκατανάλωση 75 W, παράλληλη σύνδεση 9x 1PH / 3x 3PH, ημιτονοειδές κύμα, ηλεκτρονική προστασία, βιδωτό τερματικό PV 16 mm² / AC 16 mm², σύνδεση Bat M8 - 70 mm², αερόψυξη, LCD, προγραμματιζόμενη, USB, RS232, RS485, Bluetooth, Parallel-Kit, IP21
Χαρακτηριστικά
Κατασκευαστής: Phocos
Βάρος: 21,5 (kg)
Βάρος συσκευασίας: 21,5 (kg)
Μήκος: 584 (mm)
Πλάτος: 433 (mm)
Ύψος: 148 (mm)
Διαστάσεις: 584 x 433 x 148 mm (ΜxΠxΥ)
Κωδικός EAN: 4260259963754
Κωδικός Προμηθευτή: PSW-H-8
Downloads
  • Datasheet
  • Εγχειρίδιο
  • Aποστολή από τη Γερμανία
    100% ασφαλής πληρωμή